NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY
PRZYGOTOWUJĄCE
DO TESTU DO POLICJI
W BARDZO NISKIEJ I ATRAKCYJNEJ CENIE
59.97 PLN

W skład opracowanych przeze mnie testów wchodzi:

 • porządne i staranne opracowanie pytań ogólnych do policji w różnych formatach. Opracowanie, które zostało wykonane na podstawie aktualnych pytań udostępnionych na stronach BIP policji. Znając je możesz być na 100% pewny zdania egzaminu teoretycznego. 25 stron pytań z odpowiedziami
 • przykładowe rozwiązanie testu „MultiSelekt” – z odpowiedziami. Przykładowe rozwiązanie modelu idealnego osobowości. Przykładowe rozwiązanie modelu charakteryzuje osobę z silną osobowością oraz typ A. 7 Stron pytań z odpowiedziami.

Nazwa Produktu produktu nazwa nazwa nazw nazwani
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.
1236.99 PLN


* Odpowiedzi po zakupie od razu powinny dotrzeć na maila, proszę zatem sprawdzić skrzynkę email. W razie problemów proszę pisać info @ test-do-policji.pl

 1. Piotr Margas

  Dzień dobry,
  Chciał bym zapytac czy jest możliwość zakupu samego opracowanego modelu multiselect??
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • admin

   Niestety przedstawiony model i tak jest w bardzo niskiej cenie w porównaniu ze wszystkimi oferami dostępnymi w internecie

   Odpowiedz
 2. Michał

  Testy wiedzy jak i multiselect są przygotowane naprawdę z wielką starannością. Cena 59 zł jest to bardzo niska cena, gdzieś ktoś chciał za te testy 200 zł a tu za jedyne 59 zł naprawdę polecam po zakupie można usiąść i zacząć się przygotowywać a nie szukać odpowiedzi w internecie. Wielki + dla osoby przygotowującej odpowiedzi.

  Odpowiedz
 3. antek

  witam. Proszę o przedstawienie oferty MS , a mianowicie z czego składa sie panskie opracowanie??
  Czy test ms (opracowanie) zawiera zadania na liczenie czescianow , zadania matematyczne , układanie zdan z rozsypanki itd??

  Odpowiedz
 4. daniel

  Witam czy odpowiedzi na MS są na wszystkie 560 pytań ? i czy jest to własciwy profil policjanta ?

  Odpowiedz
  • admin

   To są odpowiedzi na profil osobowości typu Alfa, odważnej zdecydowanej osobowości. Idealny profil policjanta nie jest zdefiniowany. Mieści się w zakresie pewnych zachowań, także rozwiązując nawet test inaczej poprawnie powinniśmy się wstrzelić w odpowiedni profil. Jednakże nie ma na teście tylu pytań. Test do policji zawiera dużo mniej pytań niż opracowanie dostępne tutaj.
   Należy jednak pamiętać, jeżeli chcemy uzyskać wynik pozytywny, potrzebujemy również potrenować inne pytania – podstawy matematyki, wyobraźnię przestrzenną (proste kostki 3D) itp.

   Odpowiedz
 5. krystiangrot@tlen.pl

  Czy pytanie Nie zawsze mówię prawdę odpowiedż tak jest poprawną odpowiedzią i czy w pytaniu „Czasami, gdy się źle czuje mam zły humor również odpowiedż tak będzie wiarygodną odpowiedzią??

  Odpowiedz
 6. Jakub

  witam czy korzystał ktoś z tego opracowania MULTISELECTU ? jakie dało wyniki czy faktycznie jest on opracowany na tego IDEALNEGO POLICJANTA ? czy ktos zdał multiselect pzygotowując sie z tych odpowiedzi bede wdzieczny z gory dzieki

  Odpowiedz
 7. Marcin

  witam przelew dzisiaj dokonany i pytanie czy pytania i materialy sa aktualne zwalszcze jeśli chodzi o multiselekt

  Odpowiedz
 8. Ania

  wlasnie wyslalam pieniadze mam nadzieje , ze do jutra otrzymam test :) ? prosze powiedziec czy on jest nadal aktualny bo widze , ze strona juz troche istnieje i pewnie duzo mogło sie zmienic

  Odpowiedz
 9. Ania

  prosze powiedziec czy on jest nadal aktualny bo widze , ze strona juz troche istnieje i pewnie duzo mogło sie zmienic

  Odpowiedz
 10. Ola

  Otrzymalam testy multiselect, w ktorych niektore odpowiedzi strasznie mnie zdziwily, czy jest ktos kto faktycznie, trzymajac sie tych odpowiedzi przeszedl test ms?

  Odpowiedz
  • admin

   Test ten bada skłonności psychiki człowieka, niektóre pytania fakt dziwią np. czy lubię dokuczać zwierzakom, ale np w tym wypadku odpowiedź ‚nie’ dodaje punkty np. do skłonności do depresji

   Odpowiedz
  • admin

   Czasami może się coś takiego wydarzyć, że test automatycznie się nie wyśle (ilośc MB) – w takim wypadku proszę niezwłocznie o kontakt mailowy.

   Odpowiedz
 11. mateusz

  witam, jeśli dziś wpłacę pieniądze czy otrzymam testy jeszcze tego samego dnia??

  Odpowiedz
 • (will not be published)